O szkole

Nazywam się Alicja Staniszewska i jestem właścicielem szkoły Smart English. Z wykształcenia jestem pedagogiem, lektorem języka angielskiego i prywatnie żoną i mamą piątki dzieci.

 

Nauczycielem języka angielskiego jestem już od ponad 18 lat, ale dzieci uczę znacznie dłużej, od kiedy skończyłam szkołę podstawową udzielałam korepetycji znajomym dzieciom. Poszłam za pasją, którą odkryłam w sobie w liceum i trwa ona do dziś. Posiadam doświadczenie w uczeniu zarówno małych dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Mój najmłodszy uczeń miał 2 lata, a najstarszy ponad 60.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z dziećmi w szkołach podstawowych w Sopocie, Ożarowie Mazowieckim, jak również w dużych szkołach językowych w Warszawie, Gdańsku i Gdyni. Ukończyłam studia z zakresu wczesnej edukacji oraz nauczania języka angielskiego.

 

Jestem dumnym posiadaczem certyfikatu CPE (Certificate of Proficiency in English) uzyskanego w Londynie.

 

Tam też zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, uczestniczyłam w kursach językowych oraz skorzystałam z możliwości podpatrywania codziennej pracy nauczycieli w szkole podstawowej w Bicester w Anglii.

W Rumi działam od 2008 roku. Szkoła stacjonarna w lokalu przy ulicy Gdyńskiej 46 w Rumi działa od 2015 roku. Zajęcia odbywają się tu, ale również w okolicznych przedszkolach, w wynajętych salach na terenie szkół podstawowych oraz w firmach na terenie Rumi i w okolicach.

 

Mój zespół lektorów to grono ludzi z pasją do uczenia. To ludzie na których mogę liczyć. Są wśród nich lektorzy, którzy są ze mną od samego początku działania szkoły!  Poznaj ich klikając TU

 

W roku 2021 Smart English rozpoczyna swoją kolejną przygodę. Od września jesteśmy szkołą, która swoich uczniów w wieku 7-12 lat uczy licencjonowaną metodą funtown! To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci!