Nasi Lektorzy

Alicja

Jest dyrektorem szkoły oraz lektorem języka angielskiego.

Moją pasją jest uczenie dzieci, co sprawia mi wiele radości. Jestem szczęściarą, bo moja praca daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Ja się po prostu w pracy bawię… a moi mali uczniowie uczą się nawet o tym nie wiedząc.

Mariusz

Jest lektorem języka angielskiego, uczy w naszej szkole młodzież, dorosłych, przygotowuje uczniów do egzaminów, uczy również BUSINESS ENGLISH.

To miłośnik szkockiej historii, kultury i muzyki. Członek The Royal British Legion. Jest prowadzącym (Pipe Major) Gdańsk Pipes&Drums. Entuzjasta języka angielskiego i scottish gaelic. Największą radość czerpie z podróży, nauczania gry na dudach szkockich oraz języka angielskiego.

Robert

Jest lektorem języka angielskiego.
W naszej szkole uczy dzieci i młodzież. Przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty, matury i certyfikatu FCE. Prowadzi zajęcia w przyjemnej atmosferze, zaraża dzieci dobrym humorem i uśmiechem. Doświadczenie zdobywał pracując w szkołach językowych, uczestnicząc w szkoleniach i udzielając korepetycji. Pasjonat angielskiej piłki nożnej i amerykańskiego akcentu. W wolnych chwilach szlifuje inne języki obce - japoński i norweski.

Kamila

Jest lektorem języka angielskiego i uczy w naszej szkole maluszki i starsze dzieci. 

Dla niej praca z językiem angielskim jest przyjemnością powiązaną z pasją. Odkąd została mamą śpiewanie piosenek, tańczenie i czytanie książeczek z najmłodszymi sprawia jej ogromną radość. Do ulubionych metod nauczania można zaliczyć metodę Callana oraz Direct. Prywatnie uwielbia gotować i zapraszać gości na małe co nie co do jedzenia. Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Glasgow na kierunku edukacja językowa.

Kasia

Poznajcie Państwo Kasię. Można o niej śmiało powiedzieć, że angielski, to dla niej nie tylko praca, ale również jej ogromna pasja, którą chętnie dzieli się ze swoimi uczniami. Od najmłodszych lat uwielbiała sama tłumaczyć teksty piosenek (słowniki internetowe nie były jeszcze tak prężnie działające) oraz oglądać filmy bez polskiego lektora czy dubbingu. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność wczesna edukacja z językiem angielskim oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska, a także dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim. Uwielbia pracę ze swoimi uczniami. Wychodzi z założenia, że od każdego może się czegoś dowiedzieć. Dzięki maluszkom jest na bieżąco z Psim Patrolem, nastolatki pomagają jej nadążyć za Tik Tokowymi trendami, a dorośli uczniowie chętnie dzielą się z nią życiowymi pro tipami.

Agata

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona nauczycielka z długim stażem - uczę języka niemieckiego na wszystkich poziomach edukacji od ponad 12 lat! Magister Filologii Germańskiej. Lubię w kreatywny sposób docierać z wiedzą do uczniów, dbając jednocześnie o miłą atmosferę na zajęciach. Jestem zakochana w popkulturze , uwielbiam dobre książki, długie spacery i pracę na działce. Mam 2 psiaki, 2 króliki i 2 szynszyle, które też trochę rozumieją po niemiecku ;)